share
Poslat známému
Poslat známému
1. Od
2. Komu
3. Zpráva
Home  /  SPOLEČNOST  /  O NÁS  /  NÁŠ PŘÍBĚH

NÁŠ PŘÍBĚH

Crabtree & Evelyn

Značka byla založena v roce 1972 Cyrusem Harveym. Díky němu se stala z malé rodinné firmy, která se specializovala převážně na výrobu mýdel, světově proslulou.

Dnes vyrábíme stejně kvalitně i další přípravky jako jsou vůně, péče o ruce a tělo, luxusní produkty do interiéru a v neposlední řadě vynikající trvanlivé potraviny.

Ještě dlouho před tím, než celý svět začal používat přírodní suroviny a organické potraviny, Crabtree & Evelyn tyto ingredience pokládala za samozřejmost.

Stále používáme ty nejlepší suroviny z regionů, kde se vyrábí a ručíme za jejich původ.
Snažíme se, aby používání našich přípravků bylo tím nejpříjemnějším zážitkem z celého dne...
 

 

John Evelyn
Crabtree & Evelyn se nechala inspirovat Johnem Evelynem, anglickým botanikem a vizionářem ze 17. století. Byl prvním přírodovědcem a uchovatelem. John Evelyn cestoval po Evropě a poznával různé kultury a přírodní prostředí a o své prožitky se dělil se svými přáteli ve staré Anglii. Na svém panství v Sayes Court pěstoval obrovské množství stromů, bylinek a dalších rostlin, které mu sloužily k  bádání. Jeho motto “vše prozkoumej a ponechej si jen to nejlepší”, platí pro Crabtree & Evelyn dodnes.


The Crab Apple Tree Symbol

Naše značka má ve svém názvu Crab Apple Tree (Pyrus malus), matku jabloň, která pochází z Anglie a z níž se kultivovaly jabloně, jak je známe dnes. Byla vždy oceňována pro své uplatnění v lékárnictví a  představovala krásu a dary přírody.


The Still Room

Naše obchody jsou inspirovány dekorem místností, které se nacházely v téměř každém domě v Anglii. Sloužily k uchovávání potravin, bylinek a další produktů ze zahrady, které se zde i zpracovávaly odděleně od kuchyně. Květiny se například používaly v různých formách do koupele, prádla, či na tělo. Toto dědictví nás dodnes inspiruje v  každodenním životě.